motoger

Termostat Smart Fortwo I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Termostat Smart Fortwo I
Termostat Smart Fortwo I

Sprzedawcy części do Smart Fortwo:

moto2
auto części poznań
giełda części słomczyn
gielda czesci
giełda części samochodowych
giełda części
części moto2
czesci samochodowe uzywane
auto kasacja części używane
auto szrot
zamienne czesci samochodowe
auto części warszawa
auto części gliwice
giełda części moto2.pl
auto części
auto części słomczyn
części szrot samochodowy
giełda części używanych samochodowych poznań
części używane poznań
auto szrot samochodowy
części używane amerykańskie
moto2.pl
auto czesci zamienne
części używane opel
giełda części śląsk
auto części zamienne
giełda części poznań
części uzywane samochodowe

Cena Termostat Smart Fortwo Cena

Sprzedaż i oferty części używanych samochodowych Smart Fortwo przedstawiamy tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Termostat. Oferty części w kategorii Układ chłodzenia. Powyżej widoczna część używana samochodowa wstawiona przez wystawiającego w słoneczny dzień 2025-01-15 , ale jeśli nie zdecydujesz się już dzisiaj to może zostać sprzedane w dniu 2025-02-07 - numer oferty 31303831. Część używana Termostat do Smart Fortwo I jest wystawione do sprzedania. Oferent tych pięknych części ma 4 sztuk tych części samochodowych. Cena Termostat Smart Fortwo I 2.2 2000 kombi. Tanio Termostat Smart Fortwo I 2.2 2000 kombi. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 2.2 i wyjechał z taśmy produkcyjnej w roku 2001. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to kombi i ten pojazd wyprodukowany został przez markę Smart. Ten model Fortwo wyszedł na cały świat w wersjach takich jak I, I FL, II, II FL, III.


Opinie mechaników i blacharzy

Na giełdzie internetowej części używanych kupiłem termostat . Podobno najczęściej psująca się część do Smart Fortwo wersja I. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Smart Fortwo. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. Specjaliści mówią że Smart Fortwo opinie na temat tego auta nie są najlepsze ale jak znam moje auto i nie mogę się z nimi zgodzić. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Smart Fortwo bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że można dołożyć turbosprężarkę do Smart Fortwo. Kocham te samochody. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po termostat do Fortwo. Mały lokalny szrot z częściami ale kupiłem części używane w Śrem. To jest duży szrot samochodowy z ogromnym magazynem części używanych do samochodów. Fajnie że mają dużo części przynajmniej mają na miejscu termostat. Kupione termostat było jak nowe a jednak używane i moje auto już działa. Giełda części używanych Słomczyn ceny części nie wiem jakie są bo ja kupuję na aukcjach. Zadzwoniłem do motoger.pl i kupiłem termostat do mojego auta. To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Mój najdroższy kumpel wziął mnie na wędke jechaliśmy autem ale niestety uszkodził mój niezastąpiony samochód Smart Fortwo. No to pięknie, wspaniałe, szukamy termostat. Mój Królik powiedział że to ciężki temat ale nie poddałem się i szukam dalej w Internecie Smart Fortwo. Bardzo chętnie porozmawiam z nauczycielem aby naprawić termostat w Smart Fortwo. Raczej ta usterka która mnie trochę denerwuje nie jest taka straszna, bo sąsiad nie raz to naprawiał. Gdy zabiorę mojego psa ze soba na pewno będę bardziej skoncentrowane i nie uszkodzę termostat do Smart Fortwo. Na szczęście ktoś wymyślił giełda części używanych motoger.pl i kupiłem tanio termostat. Dziadek powiadał że najlepsze interesy robi się w miejscowości Śrem. Jeśli dobrze patrzyłem widziałem tam z 20 szt. termostat. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Smart Fortwo na części.  


KONTAKT

tanio Termostat Smart Fortwo I

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Termostat Smart Fortwo I
Copyright © 2025. MOTOGER.pl